Jak zapewnić sobie szczuplejszy wygląd na plaży?

Jak zapewnić sobie szczuplejszy wygląd na plaży?

Wprawdzie od lata dzieli nas jeszcze całkiem długi czas, ale niejedna kobieta już zastanawia się nad tym, co na siebie założyć na plażę. Odpowiednio dobrany strój kąpielowy sprawi, że sylwetka będzie wydawała się o wiele szczuplejsza. Na jakie modele postawić? Podpowiadamy jakie elementy są pożądane w przypadku kobiet o bardziej krągłej sylwetce.

Ukrywamy masywne uda

Panie, które mają problem z masywnymi udami mogą postawić na tak zwaną sukienkę kąpielową. Wśród Polek nie cieszy się ona zbyt dużą popularnością. Jest to jednak błąd ponieważ jest nie tylko estetyczna, wygodna, ale i doskonale maskuje zbyt obfite dolne części ciała. Trzeba jedynie pamiętać, aby dolna część tego nietypowego kostiumu była ciemna. Góra powinna natomiast być barwna. Dzięki temu będzie odwracała uwagę od zbyt masywnych ud.

Dobrze podtrzymane piersi

Kobiety, które mają duży biust na ogół martwią się tym, aby podczas szaleństwa na plaży nie zrobił on psikusa, „wymykając się” z kostiumu. Rozwiązaniem okazuje się być kostium, który ma usztywniane miseczki. Dzięki temu kostium będzie naprawdę solidnie podtrzymywał biust. Wybierając kostium, trzeba pamiętać, aby miał on szerokie ramiączka. Idealnie, jeśli ich długość będzie regulowana. Wówczas każda kobieta będzie mogła dopasować ich długość do własnych preferencji.

Skutecznie ukryty wystający brzuszek

Panie, których problemem jest wystający brzuszek powinny postawić na kostium kąpielowy z marszczeniami bądź zakładkami umieszczonymi w przedniej części. Dobrym rozwiązaniem jest również kostium w nieregularny i wielokolorowy wzór. Jeśli przez jego środek będzie jeszcze biegła dekoracyjna listwa, to wystający brzuszek będzie prawie w ogóle niewidoczny. Niektóre panie decydują się również na noszenie lekkiej i luźnej narzutki, która także maskuje zbędne kilogramy.

Dobrze dobrany kostium kąpielowy to wizualnie kilka kilogramów mniej. Powinny pamiętać o tym wszystkie kobiety, które wstydzą się udać na plażę w kostiumie kąpielowym. Każda pani może wyglądać naprawdę bardzo dobrze.

Dodaj komentarz