Jaki fason sukienki wybrać, aby wymodelować sylwetkę?

Jaki fason sukienki wybrać, aby wymodelować sylwetkę?

Są takie fasony sukienek, które zamaskują niechciane przez kobiety okrągłości i ukryją zbędne kilogramy. Jednocześnie dzięki nim można podkreślić te części ciała, które są najbardziej szczupłe.

Jak zamaskować wystający brzuszek?

Kobiety, które chcą zamaskować brzuszek powinny wybierać sukienki białe z szerokim, ażurowym wzorem w czarnym kolorze. Biały kolor wyszczupla równie skutecznie, jak czarny. Dlatego łącząc oba te kolory można osiągnąć zaskakujący efekt wyszczuplający. Aby odwrócić uwagę od brzuszka, można wybierać także modele z baskinką oraz dodatki w wyrazistych kolorach.

Jak podkreślić i wysmuklić talię?

Brak talii to problem wielu kobiet. Wystarczy jednak założyć sukienkę z rozkloszowanym dołem o długości tuż za kolanami, aby stworzyć niemal talię osy. Talię można także wysmuklić wybierają prostą sukienkę z marszczeniami wokół talii. Efekt będzie jeszcze bardziej zadowalający, jeśli do sukienki założymy pasek w czarnym kolorze.

Jak wysmuklić całą sylwetkę?

Wystarczy wybrać sukienkę z dekoltem w literę V. Dodatkowo warto poszukać modelu sukienki z kontrastowymi wszywkami po bokach. Idealne połączenie kolorów to biel i czerń. Czarny kolor bardzo mocno wyszczupla, połączony z białym odejmuje całkiem sporo kilogramów. Jednocześnie figura nabiera lekkości. Warto wybrać model sukienki z rękawami kończącymi się na wysokości łokci. Dzięki nim także górna część sylwetki wyda się bardziej szczupła.

Jak wysmuklić za szerokie biodra?

Efekt ten można osiągnąć wybierając sukienki uszyte z kolorowych, kontrastujących ze sobą modułów. Idealny krój sukienki, który pozwoli zasłonić zbyt szerokie biodra to rozszerzający się dół. Szerokim biodrom bardzo często towarzyszą obfite uda. Aby odwrócić uwagę od nich można wybrać sukienkę portfelową. Dodatkowo dzięki dekoltowi w szpic optycznie wydłużymy zbyt krótką szyję.

Idealnie dobrane sukienki ukryją nawet największe wady i wszelkie niedoskonałości naszej figury. Podkreślą jej kobiece, a jednocześnie te najbardziej szczupłe kształty.

Dodaj komentarz