Jakie fryzury będą modne?

Jakie fryzury będą modne?

Wiele kobiet zastanawia się już teraz, jakie fryzury będą modne wiosną i latem. Postaramy się odpowiedzieć na ich pytania/

Upięcia w stylu retro

Tego typu upięcia to propozycja dla kobiet, które mają długie włosy. W wielkim stylu powrócą francuskie koki. Na wybiegach modelki z domu mody Chanel pojawiły się z francuskimi, luźno upiętymi kokami, które zdobiły spinki i wsuwki. Wracają ozdoby, które były modne w latach siedemdziesiątych. Śmiało możemy więc nosić materiałowe i skórzane opaski i ozdobne spinki. Nadal modne będą także proste włosy. Kevin Klein proponuje miłośniczkom prostych włosów noszenie ich przedzielonych na dwie połowy. Z kolei Carolina Herrera proponuje, aby nosić je gładko zaczesane na jeden bok.

Koński ogon

Kucyki nadal będą modne. Możemy je nosić klasycznie, jak i bardziej nowocześnie. Bardzo interesująco wyglądała propozycja Diora. Jego modelki wystąpiły z mocno asymetrycznymi kucykami. Możemy też zawiązać kucyk w stylu Prady. W tym stylu kucyk upinamy bardzo wysoko, z jednej strony podpinając go ozdobną spinką.

W stylu boho

Modne będą także fryzury w stylu naturalnym i boho. Panie obdarzone kręconymi włosami nie powinny ich więc prostować, a te, które mają proste włosy mogą je zakręcić w delikatne fale.

Modne kolory

Królować będą przede wszystkim naturalne odcienie wzbogacone owocowymi odcieniami. Najmodniejsze więc będą odcienie gorzkiej czekolady, czerwienie z nutą pomarańczy i truskawkowe blondy. Panie, które mają ciepłą karnację powinny wybrać pastelowe pasemka lub kolor miedziano-rudy. Te, które mają chłodny typ urody mogą wybierać pomiędzy czekoladowymi truflami a ciemną oberżyną. Po bardzo wielu latach do łask powrócił tak zwany szwedzki blond. To bardzo jasny, praktycznie biały odcień blondu. W tym odcieniu dobrze będą wyglądały kobiety, które mają jasne włosy. To propozycja, z której powinny skorzystać dojrzałe kobiety, gdyż szwedzki blond odejmuje lat.

Wśród modnych propozycji fryzur znajdą coś dla siebie zarówno kobiety z długimi, jak i krótkimi włosami.

Dodaj komentarz