Modele kostiumów kąpielowych, które wyszczuplają sylwetkę

Modele kostiumów kąpielowych, które wyszczuplają sylwetkę

Na plaży nawet kobieta, która ma kilka kilogramów za dużo może wyglądać pięknie. Ale musi wybrać kostium, który pozwoli jej wymodelować sylwetkę. Jakie kostiumy powinny wybierać kobiety o pełnych kształtach?

Kostium, który ukryje brzuszek

Dla pań, które chcą ukryć wystający brzuszek najlepsze są kostiumy typu tankini lub jednoczęściowe. W sklepach panie powinny przede wszystkim poszukiwać modeli, których góra jest jaśniejsza niż dół oraz modeli, które mają przy dekolcie różnego rodzaju zdobienia. Dobrze sprawdzają się również modele odcinane w pasie lub pod biustem. Nie wskazane są kostiumy szyte z błyszczących tkanin oraz we poziome wzory. Absolutnie panie, które chcą ukryć brzuszek nie powinny wybierać kostiumów bikini.

Kostium optycznie zmniejszający biust

Panie, które noszą większe rozmiary biustonoszy na plażę powinny wybierać modele kostiumów, które mają szerokie ramiączka i usztywniane miseczki. Dzięki temu biust nie będzie się wylewał, zostanie trochę uniesiony do góry, a tym samym talia stanie się bardziej smukła. Panie z dużym biustem powinny szukać modeli z dekoltem V, dobrze sprawdzają się również kostiumy, które są zabudowane pod pachami oraz wiązane na szyi. Kostiumy bez ramiączek oraz ozdobione błyszczącymi dodatkami kostiumy panie o dużym biuście powinny omijać szerokim łukiem.

Kostium, który wysmukli talię i biodra

Jeżeli problemem jest brak wcięcia w talii, to koniecznie panie powinny wybrać kostium, który sprawi, że figura nabierze kształtu klepsydry. Aby osiągnąć taki efekt panie powinny poszukiwać kostiumów ze zbiegającymi się w pasie zmarszczeniami lub kostiumów, które mają wszyte ukośne wstawki. Jednolite i zabudowane kostiumy oraz kostiumy bikini to dla pań z tym problemem najgorszy wybór z możliwych.

Niezależnie od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć kupując kostium kąpielowy warto pamiętać, że wszystkie szyte są z tkanin, które pod wpływem wody rozciągają się. Dlatego warto kupować kostium numer mniejszy, aby po kąpieli nie okazało się, że jest zbyt luźny.

Dodaj komentarz