Ubrania, które optycznie wyszczuplają

Ubrania, które optycznie wyszczuplają

Od pewnego już czasu obserwuje się u nas pogoń za idealnie szczupłą sylwetką. Coraz więcej kobiet postanawia zadbać o własną figurę. Stosują one rozmaite diety, które jednak nie zawsze przynoszą oczekiwany rezultat. Aby więc poczuć się dobrze z własnym ciałem, warto postawić na odpowiednio dobrane ubrania. Wystarczy kilka trików, aby mimo nadprogramowych kilogramów naprawdę wyglądać bardzo dobrze. Na co postawić, aby optycznie się wyszczuplić?

Sukienka modułowa

To prawdziwy hit dla kobiet, które chcą optycznie ująć sobie kilogramów. Wystarczy postawić na model, który po bokach ma ciemniejsze wstawki. Sylwetka od razu zyskuje niesamowite proporcje. Pojawia się wcięcie w talii, biodra wydają się węższe, brzuszek mniej wystający. To idealna propozycja dla wszystkich kobiet, które zmagają się z nadprogramowymi kilogramami.

Długa kamizelka

To dodatek, który warto wprowadzić do swojej szafy, jeśli naszym problemem jest nadmiar kilogramów. Trzeba jednak pamiętać, że krągłości zatuszuje ona tylko wówczas, gdy będzie sięgać aż za połowę uda. Plusem takiej kamizelki jest również to, iż sprawia, że wydajemy się wyższe. Warto zakładać do niej buty na obcasie. Wystarczy zestawić ją z białą koszulą i czarnymi spodniami, aby wyczarować idealny zestaw do pracy.

Drapowana sukienka

Drapowania powinny pokochać zwłaszcza kobiety, który figura przypomina jabłko. Marszczenia to jeden ze skuteczniejszych sposobów na to, aby ukryć zbyt mocno wystający brzuszek. Sprytnie wyczarowują one również talię.

Mała czarna

Czerń to kolor, który wyszczupla. Trzeba jednak pamiętać, aby nie stosować go w nadmiarze. Klasyczna mała czarna powinna zostać rozjaśniona biżuterią. Warto pamiętać, że panie o pełnych kształtach powinny wybierać małą czarną o kształcie tuby. Idealnie, jeśli będzie ona uszyta z tkaniny z domieszką bawełny. Będzie ona bowiem idealnie układała się na ciele. Aby sylwetka wyglądała na bardziej proporcjonalną i prezentowała się po prostu lepiej, należy pamiętać, aby postawić na model zasłaniający ramiona i sięgający do kolan.

Dodaj komentarz