Loreal Casting Creme Gloss – farba do włosów godna polecenia

Loreal Casting Creme Gloss – farba do włosów godna polecenia

Firma L`Oreal powstała w roku 1907. Jej założycielem był młody francuski inżynier chemik Eugène Schuleer. Początki wielkiego dzisiaj koncernu były bardzo skromne. Farby do włosów na potrzeby paryskich fryzjerów Schuleer produkował w mieszkaniu składającym się z kuchni i dwóch pokojów. Schuller był człowiekiem niezwykle przedsiębiorczym, bardzo szybko otworzył „Francuską Spółkę do Produkcji Nieszkodliwych Farb do Włosów”. Kilka lat później spółka zmieniona została w firmę L´Oreal. Nazwa firmy pochodzi od łacińskiego słowa „aureale” oznaczającego aureolę. Wzięło się to stąd, że wynaleziona przez Schullera farba nadawała włosom bardzo naturalny blond kolor. Stawały się też one jedwabiste, błyszczące i lśniące – kojarzyły się z aureolą anioła.

Bezpieczne farby do włosów

Farby marki L´Oreal sprzedają się bardzo dobrze na całym świecie. Kobiety cenią nie tylko to, że farby są trwałe i pokrywają w stu procentach siwe włosy, ale także to, że są to produkty, które nie niszczą włosów. Loreal Casting Creme Gloss to jedna z farb marki L´Oreal, która nie w składzie amoniaku. Farba ma formułę kremu, po jego użyciu włosy mają bardzo głęboki kolor. Krem Loreal Casting Creme Gloss to produkt, który zapewnia zadowalający efekt do 28 ośmiu myć. Plusem tego produktu jest to, że nie powstają odrosty. W tym kremie koloryzującym w składzie nie zabrakło substancji pielęgnujących. W efekcie po użyciu kremu włosy mają nie tylko naturalny odcień, ale są także jedwabiście miękkie i bardzo delikatne w dotyku. Włosy zyskują również więcej blasku. To zasługa między innymi tego, że jednym ze składników tego kremu koloryzującego jest wosk pszczeli.

Ambasadorki marki

Firma L´Oreal słynie nie tylko z doskonałej jakości kosmetyków do pielęgnacji twarzy i włosów, ale także z tego, że swoich nowych produktów nie testuje na zwierzętach. Ambasadorkami marki były między innymi: Jennifer Lopez, Andie McDowell, Julianne Moore. Produkty marki L´Oreal za sprawą Dalle (przyjaciel rodziny) trafiły do drogerii i supermarketów.

Dodaj komentarz